Poznaj nas bliżej

Nasz park to centrum edukacji i rozrywki położone na skraju województwa mazowieckiego oraz kujawsko- pomorskiego. Tylko u nas można bezpiecznie pod okiem naszych przewodników stanąć oko w oko z zagrożonymi lemurami katta, czyli słynnym królem Julianem z bajki Madagaskr, uroczymi kangurami rdzawoszyjimi, które chętnie dadzą się nakarmić. Nasz renifer tundrowy Rudolf, czeka na wasze pociechy. W wiejskiej zagrodzie można zobaczyć 6 różnych gatunków drobiu hodowlanego począwszy od najmniejszych kur silka oraz olbrzymie brachmy, dodatkowo czeka na Państwa nasze urocze stado owieczek, maleńkie świnki pig cup tea oraz atrakcja, którą pokochają wszystkie dzieci, czyli króliczkowo! Wybieg na który można wejść, nakarmić oraz przytulić urocze króliczki. Ponadto zapraszamy do naszej strefy dmuchańców, gdzie czeka na Was kilka dmuchanych zjeżdżalni oraz skakańców.
Nasz park to idealne miesjsce na zorganizowanie wycieczki. Zapewniamy atrakcyjnie spędzony czas, podczas którego nie ma miejsca na nudę! Nasze cele i założenia nie ulegają zmianie, chcemy „uczyć bawiąc i bawić ucząc”
Bogata oferta i dobra organizacja wyróżnia Lappyland na tle innych obiektów. Jeżeli szukasz miejsca przyjaznego dla dzieci, a przy okazji idealnego do zdobycia wiedzy, to Nasz obiekt spełni te oczekiwania. Sukcesywnie poszerzamy ofertę parku, by zwiększyć Wasz komfort oraz wygodę i zdobywać zadowolenie naszych klientów.
2023 rok to nasz pierwszy sezon, zapraszamy do nas częściej, aby zobaczyć jak bardzo rozbudowujemy się i zmieniamy dla Was.