Podaruj Sobie i swoim najbliższym odrobinę świątecznej magii oraz niezapomniane doznania!

Nasz park zoologiczny LAPPYLAND w okresie przed świątecznym zamienia się w magiczną Wioskę Świętego Mikołaja! Setki lampek, dekoracji i świątecznych ozdób wypełni przestrzeń naszego Lappylandu. W samym sercu parku stanął wielki, kolorowy namiot, który skrywa wiele tajemnic w tym tron na który, zasiada Święty Mikołaj!

Podczas naszego wydarzenia oprócz spotkania z Mikołajem, poznasz ponad 130 zwierząt z 6 kontynentów, weźmiesz udział w świątecznych warsztatach i pokazach oraz spotkasz i nakarmisz prawdziwego renifera to i wiele więcej, czekać na Was będzie w wiosce św. Mikołaja LAPPYLAND.

W naszym parku spotkacie także LEMURY, surykatki, kangury, nandu, pawie, mary patagońskie i ponad 30 innych gatunków zwierząt na zakończenie każdego dnia o godzinie 17 zapraszamy na wyjątkowy świąteczny pokaz laserowy, który rozświetli niebo ferrią barw i kolorów.

Podczas całego wydarzenia ogrzać się będzie można przy ognisku, na którym chętni mogą upiec sobie kiełbaskę. W trakcie dnia na terenie parku funkcjonować bbędą punkty gastronomiczne oraz sklepiki z pamiątkami.

Każdy rodzic może zakupić w parku pamiątkę, którą dziecko otrzyma od Mikołaja w trakcie wydarzenia.

Dzieci do lat 2- wstęp wolny.